Про нас

Хороші товари - хорошим людям

We are a team of passionate people whose goal is to improve everyone's life through disruptive products. We build great products to solve your business problems.

Our products are designed for small to medium size companies willing to optimize their performance.

Наша команда

Знайомтесь з виконавчою групою

Тоні Фред, генеральний директор

Засновник і головний візіонер Тоні є рушійною силою компанії. Він любить                                  тримати роботу в повній мірі, беручи участь у розробці програмного забезпечення,                                  маркетингу та стратегії розвитку клієнтів.

Міч Старк, COO

Міч любить займатися проблемами. З його багаторічним досвідом комерційного                                  директора з індустрії програмного забезпечення, Міч допоміг компанії отримати те, де                                  вона є сьогодні. Miч є одним із кращих умів.

Аліне Тьорнер, технічний директор

Аліне є однією зі знакових людей в житті, які можуть сказати, що любить те, що вона робить.                                  Вона наставляє більше 100 власних розробників і доглядає за спільнотою із                                  тисячі розробників.

Айрис Джо, фінансовий директор

Арис з її міжнародним досвідом допомагає нам легко зрозуміти числа і                                  покращує їх. Вона рішуче налаштована на успіх і доставляє її професіональну                                  прийнятність для приведення компанії на наступний рівень.

Our Team

SERHII MARTYNENKO
Андрій Аватарський
Максим Шарафутдинов
Ольга Лугова
Піскун Антон
Тимкович Василь
керівник комітету ВНЗ
Шпилька Олександр
Юрій Жуковський