Пропозиція унікальної цінності


Все, що вам потрібно для отримання досвіду та першокласного призначення для користувача


ODOO будучи централізованим, працючи онлайн стає доступним з будь-якого місця і з будь-якого пристрою а сімейство додатків ODOO забезпечують злагоджену взаємодію компонентів з можливістю автоматизації та контролю виконуваної роботи.

Модель розвитку Odoo з відкритим кодом дозволила залучити тисячі розробників та бізнес-експертів для побудови найбільшої у світі екосистеми повністю інтегрованих бізнес-додатків.

Завдяки сучасному та елегантному технічному дизайну, структура Odoo унікальна. Це дозволяє нам та нашим розробникам спільноти забезпечити першокласне зручність використання, яке масштабується для всіх програм.

Нарешті, завдяки регулярним щорічним випускам, Odoo розвивається набагато швидше, ніж будь-яке інше рішення.


ODOO.COM

Малі та середні підприємства становлять основну частину економічної сфери світу. Програмне забезпечення ODOO допомагає цим компаніям спростити управління інформацією та збыльшити ділові взаємодії. Це позбавляє від необхідності купувати індивідуальний облік, людські ресурси та системи управління закупівлями, над чим ODOO має величезні переваги

Odoo - це програмне забезпечення з відкритим кодом для інтеграції таких процесів, як бухгалтерський облік, фінанси, людські ресурси, управління інформацією, інвентаризація, закупівлі та інші програми. Це найпопулярніше програмне забезпечення з відкритим кодом і йому довіряють у різних галузях.

50,000+ компаній розвивають свій бізнес з Odoo.

Приєднайтеся до нас та зробіть свою компанію краще.

Громадське об'єднання

Офіс

Наш головний офіс знаходиться у м. КиєвіПрограмісти

Професіонали що будують цифровий простір на ODOO за для оптимізації бізнес-процесів

Аналітика

Відділ досліджень та розробок. Де відбувається магія. Ми набираємо розробників, тож зв’яжіться з нами.

Бізнес

Ми гарантуємо ефективність та зріст компаній за рахунок використання інструментів ODOO

Наші офіси в Даці