Наш каталог членства

Знайти бізнес-партнера

Знайомтесь з виконавчою групою

Тоні Фред, генеральний директор

Засновник і головний візіонер Тоні є рушійною силою компанії. Він любить                                  тримати роботу в повній мірі, беручи участь у розробці програмного забезпечення,                                  маркетингу та стратегії розвитку клієнтів.

Міч Старк, COO

Міч любить займатися проблемами. З його багаторічним досвідом комерційного                                  директора з індустрії програмного забезпечення, Міч допоміг компанії отримати те, де                                  вона є сьогодні. Miч є одним із кращих умів.

Аліне Тьорнер, технічний директор

Аліне є однією зі знакових людей в житті, які можуть сказати, що любить те, що вона робить.                                  Вона наставляє більше 100 власних розробників і доглядає за спільнотою із                                  тисячі розробників.

Айрис Джо, фінансовий директор

Арис з її міжнародним досвідом допомагає нам легко зрозуміти числа і                                  покращує їх. Вона рішуче налаштована на успіх і доставляє її професіональну                                  прийнятність для приведення компанії на наступний рівень.